Хімчистка
Вінниця
диванів
>>
Безпечно
Чистимо з 2016

БЕЗПЕКА
Застосовуємо
безпечні для дітей миючі засоби

ГАРАНТІЇ
Видаляємо 95% плям, 99% бруду
ВИГОДИ
Диван захищено від подальшого забруднення
дітям
і обл.

ЯКІСТЬ
Виконуємо глибоку чистку дивана

Хімчистка дивана в Вінниці

З НАМИ
БЕЗПЕЧНО
100% застосовуємо дорогі миючі розчини преміум класу, які не викликають алергічних реакцій у дорослих та дітей


Проводимо повний цикл очистки, у тому числі повне виведення миючих засобів з обивки дивану
Повністю видаляємо більш ніж 95% видів плям. Висвітлюємо до 99% плям
Включно під час чистки проводимо дезинфекцію та дезинсекцію оббивки меблів
В разі необхідності повторного виїзду безкоштовно виконуємо додаткове чищення
Етапи
клінінгу
Тривалість: 2-6 годин
Етап 1
Етап 1
Попередньо оглядаємо диван. Проводимо оцінку його стану, ступеня забрудненності, виявляємо застарілі плями, визначаємо ймовірність їх усунення.
Етап 2
Етап 2
Визначаємо вид і тип тканини обивки дивану. Оцінюємо структуру волокон і характер їх походження (визначаємо склад текстилю, або ж якість натуральної шкіри). На цьому етапі важливо правильно підібрати хімічний розчин відповідно до типу тканини та характеру її забруднення.
Етап 3
Етап 3
Наносимо підготовлений преспрей на зовнішній шар поверхні і змушуємо його проникнути глибше в тканини.
Проводимо хімічну підготовку обтяжки дивану за допомогою зовнішнього оприскування хімічним розчином (відповідно підібраним миючим засобом)
Етап 4
Етап 4
Безпосередня хімічна чистка поверхневого і більш глибинного шару
Шляхом активної глибокої інтенсивної промивки за допомогою промислового екстрактора миючий розчин із брудом витягується на поверхню і всмоктується пилососом-екстрактором
Етап 5
Етап 5
Ручне виведення застарілих плям, що не зникли на етапі екстракції
Проводимо тести на предмет реакції окремих плям на ті чи інші хімічні реактиви і підбираємо ефективну хімічну суміш. Точково наносимо розчини на локації плям.
Етап 6
Етап 6
Вичікуємо достатньо часу і, при необхідності, посилюємо ефект паровою чисткою за допомогою парогенератора.
Етап 7
Етап 7
Видалення залишків хімії з дивану
За допомогою хімічного процесу нейтралізації знешкоджуємо хімічно активні речовини і видаляємо їх залишки методом екстракції. Даний етап вкрай важливий для збереження міцності матеріалу тканини дивану, а також недопущення подальшого токсичного впливу залишкової хімії на здоров'я мешканців, особливо дітей.
Етап 8
Етап 8
Проводимо завершальне кондиціонування (у тому числі нанесення брудовідштовхувального шару) і, при необхідності, виконуємо примусове сушіння поверхні дивана.
ЧИСТИМО ДИВАНИ > ПІД КЛЮЧ > УСТАНОВКА > ХІМЧИСТКА
чистимо дивани > будь-якої складності
Один диван
>
Декілька диванів
>
скидка на все замовлення
-20%
грн
грн 1338
1000
грн
Ім'я
Ваш телефон
Додаткові коментарі
Ім'я
Ваш телефон
Додаткові коментарі
Послуги
від iBrenta
Хімчистка шкіряного дивана
Текстильний, шкіряний, кутовий
Хімчистка матраца
Дитячий, односпальний, двомісний
Хімчистка килима
Штучний, вовна
Хімчистка ковроліна
Великі площі, виведення плям
Хімчистка крісла
Офісне, ігрове, розкладне спальне
Хімчистка штор
Тюлі з синтетики та натуральні
Хімчистка стільців
Шкіряна та текстильна обивка
Хімчистка авто
Всього салону, та окремих частин
Миття вікон
Сезонне, вітрин, після ремонту
Озонування (обеззараження)
Окремо і в комплексі
Усунення запахів (сухий туман)
З меблів, з приміщень
Відгуки
Світлий диван за декілька років втратив вигляд, особливо забруднені підлокітники, замислювались о перетяжці обивки. Викликали майстра, прорахували затрати на перетяжку і хімчистку. Зійшлись, що спробуємо спершу відновити обивку чищенням. Клінер зумів повністю вивести написи ручок, фломастерів, маркерів. Акварельні плями майже повністю зникли, в одному місці дещо помітна пляма. Як зазначив майстер, це пов'язано із тим, що власноруч намагались позбутись забрудення кухонним миючим засобом і тим самим лише закріпили пляму. Загалом зовнішній вигляд диану не міг не здивувати. Хоча він не повернувся до ідеального вигляду, проте явно став чистішим і світлішим. До того ж зникли назойливі плями. Результат чистки приємно вразив усіх нас.
Анатолий Вухатий
Вінниця, Замостянський р-н

Маленька дитина неодноразово пісяла на диван. Власними силами не могли позбутися ні запаху, ні плям. Що ми тільки не перепробували, результату не було, навіть стало ще гірше. Коли майстер оглянув диван, то одразу запідозрив наші спроби власноруч почистити диван. Гарантій не дава, що тепер буде можливим позбутися забруднень. Але в результаті йому вдалось впоратись з кожною плямою, хоча працював він більш ніж дві години. Сказати, що диван став як новий не можемо, але те, що зовнішній вигляд значно покращився і повністю зникли неприємні запахи, т оце факт. Взагалі не очікували настільки гарного результату. Дуже вдячні і задоволені. Рекомендуємо вас усім нашим сусідам.
Діана Безпалько
Вінниця
Дуже давно не звертали увагу на чистоту м'яких меблів поки в гостях у знайомих не побачили куди чистіше нашого дивану! Ще недавно він був набагато забруднений, але виявилося, що викликали майстрів додому для чищення дивану. Ми також провели очищення дивану.
Игорь и Ира Компаниец
Умань
Чудові майстри, професіонали у своїй справі. Виведення плям та запаху сечі виконали за 4 години, додатково провели дезінфекцію, а також відчистили крісло. Домовились також почистити матрац ліжка і стільці. Усім рекомендую цих майстрів.
Антон Коновалов
Хмельницкий
Дорогий розкладний кутовий диван із підйомним механізмом довгий час залишався гордістю вітальні. Зручний дизайн у дуже гарному виконанні. Але згодом втратив колишній колір оббивки тканини, неодноразово було пролито каву та вино. Також нещодавно виявилася і жирна пляма. Чистити самостійно навіть не ризикнули, боялися зіпсувати тканину. Звернулися до клінінгової компанії і не пошкодували. Диван буквально перетворився.
Евгений Стриж
Винница
деякі
питання
Як швидко після завершення чистки можна користуватись диваном?
Усі роботи по очищенню дивана відбуваються в середньому до 2-3 годин. Після чого бажано витримати ще 8-16 годин природнього його висихання. Якщо ж замовнику необхідно скоріше привести диван до повністю сухого стану, ми протягом години проводимо примусову просушку за допомогою додаткових вентиляторів. В такому випадку користуватись диваном можна буде вже через 2 години після завершення усіх робіт.
Чи можливо провести хімчистку шкіряного дивана?
Так! У роботі будуть використані засоби, спеціально призначені для догляду за шкіряною оббивкою. А перед початком чищення майстер перевірить засіб на малопомітній ділянці, щоби переконатися, що оббивка не псується від його застосування. Підходи до відновлення шкіряних поверхонь радикально відрізняються від прочистки текстильних тканин.
Скільки по часу виконується хімчистка дивана?
Тривалість робіт майстра залежить від кількості, виду, розміру меблів – диван, пуф, крісла – а також від ступеня її забрудненості. Так, якісно порведена хімчистка одного дивана займає в середньому не менше 2 годин.
Чи зникне неприємний запах?
Запахи повністю видаляються разом із брудом під час промивання дивана. Додатково можна обробити меблі віддушками. Також диван ми завжди покриваємо кондиціонером. Якщо прибрати запах потрібно безпосередньо в приміщенні, ми пропонуємо послугу сухого туману, і/або озонування, деинсекцію.
Чи усі плями будуть видалені?
У 90% випадків успішно видаляються всі забруднення, наявні на оббивці дивану. Винятки можуть становити дуже старі складні плями. Перед початком чищення майстер огляне диван і попередить наявність забруднень, які, можливо, не вдасться вивести. Також не завжди виходить повністю прибрати розводи від побутової хімії, що утворилися в результаті самостійних спроб затерти оббивку.
Чи можливо замовити термінову хімчистку дивана?
Так, у м. Вінниця замовити термінову чистку дивана можливо за умов наявності вільного "вікна". В такому випадку ми зможемо приїхати до вас у день виклику. Також можливий виклик майстрів в нічний час з розрахунком щоб до ранку диван був як новий. В обох випадках ціна послуги дещо підвищується.
Чи безпечно проводити чистку дивану вдома?
Речовини, що використовуються нами, абсолютно нешкідливі для чищення диванів вдома. Всі вони відносятся до класу "ЕКО" і є органічними. Дітям та домашнім тваринам під час проведення хімчистки для безпеки достатньо перебувати в інших кімнатах. Можливо бути присутнім і в кімнаті безпосередньої роботи майстра, та це вже спричиняє незручності для клінера, що змушений відволікатись на дитячі пустощі. Після закінчення робіт майстра рекомендується провітрити приміщення. Після завершення хімчистки диван залишається абсолютно безпечним.
Скільки коштує хімчистка дивана?
*****
Для обрахування вартості враховується:
  1. розмір дивана;
  2. кількість посадочних місць;
  3. ступінь забруднення;
  4. наявність застарілих плям;
  5. тип тканини.
Таким чином, вартість хімічної чистки дивану зазвичай становить від 1000 грн. для простих конструкцій до 3000 грн. великих диванів і надто забруднених.
Після попереднього майстра в дитини з'явилась алергія?
Дійсно, нерідкі випадки коли після проведеної хімчистки м'яких меблів у мешканців помешкання, особливо дітей, розвивалась алергія. Причиною цього є недобросовісність окремих майстрів, частіше одиноких клінерів, які з метою зниження собівартості послуги користуються дешевими токсичними миючими засобами. До того ж в таких випадках не витримується технологія деактивації хімреактивів і подальшого їх виведення з тканини дивана. Токсичні речовини залишаються в обшивці дивану і, попадаючи парами в легені людей, спричиняють алергічну реакцію. Не варто звертатись до сумнівних майстрів, що надають небезпечні послуги за невелику ціну.
фото
році було
в
помешкань
2 175
годин
435
2022
870
диванів
Україна, м.Вінниця, Сабарівське Шосе (600 м від кругового розвороту на Електромережі в сторону с. Сабарів
Создание крутых сайтов
контакти
zalsily@gmail.com
+38 (068) 233-28-95
+38 (068) 23-328-95
© Хімчистка Вінниця
зателефонуйте мені

Ціна хімчистки дивана

Вартість хімчистки дивана на дому визначається в першу чергу розмірами дивана, а також ступеня його забрудненості. Немалозначимим фактором буде й факт спроб самостійного очищення і виведення плям з обивки дивана. Зазвичай такі домашні маніпуляції не тільки не приносять результату, а й привносять шкоду, ускладнюючи наступне очищення забрудненої ділянки чи зони.

Якщо вже так сталося, що на поверхні дивану опинилася пляма, ні в якому разі не намагайтесь вивести її самі, ні замити, ні порсушити. В такому випадку слід якнайшвидше зв'язатись із нами і запорсити клінерів для очищення.

Дізнатись ціну хімчистки дивана в Вінниці ви можете, зв'язавшись з нами по телефону, вказаному нижче, або ж скористатись сторінками калькулятор хімчистки дивана, а також пордивитись інформацію по прайс-листу послуг.

Вартість хімчистки кутового шкіряного дивану

Стосовно вартості хімчистки кутового дивана та вартості хімчистки шкіряного дивана у м. Вінниця, - ціна даної послуги дещо вища за очищення текстильної обивки. Для шкіри ми використовуємо інші миючі засоби і застосовуємо дещо унікальну методику обробки. Таким чином, зберігаючи природній матеріал від руйнування від впливу агресивних хімічних миючих засобів.

Також хімчистка дивана із шкіри виконується довше і вимагає дещо ретельнішого підходу, зосередивши більшу увагу на миття дивана, а не глибокого екстракторного випаровування.

Замовити хімчистку шкіряного дивана у Вінниці ви можете в нашій компанії і ціна/якість вас приємно вразять.