Хімчистка
Вінниця
салонів
>>
Природні
Чистимо з 2016

БЕЗПЕКА
Застосовуємо
безпечні для дітей миючі засоби

ГАРАНТІЇ
Видаляємо 95% плям, 99% бруду, виводимо запахи
ВИГОДИ
Проводимо дезінфекцію дезінсекцію салону
хімзасоби
і обл.

ЯКІСТЬ
Виконуємо якісний клінінг салону авто

Клінінг у Вінниці

З НАМИ
БЕЗПЕЧНО
100% застосовуємо дорогі миючі розчини преміум класу, які не викликають алергічних реакцій у дорослих та дітей


Проводимо повний цикл очистки, у тому числі повне виведення миючих засобів з поверхонь
Повністю видаляємо більш ніж 95% видів плям. Висвітлюємо до 99% плям
Включно під час чистки салону машини проводимо дезинфекцію та дезинсекцію сидінь, підлоги, стелі, бокових карт дверей
Для пластикових деталей і поверхонь застосовуємо якісний і безпечний дорогий поліроль
Вичищаємо > ПІД КЛЮЧ > ЧИСТИМО > ХІМЧИСТКА
вимиваємо > салони авто, багажні відділення та двигуни
Хімчистка 1 авто
>
Хімчистка 2+ авто
>
при замовленні 2-х і більше салонів
-20%
грн
грн 1338
1000
грн
Ім'я
Ваш телефон
Додаткові коментарі
Ім'я
Ваш телефон
Додаткові коментарі
Послуги
від iBrenta
Прибирання приміщень
Генеральна, після ремонту, перед пологами
Хімчистка м'яких меблів
Диванів, матрасів, килимів
Хімчистка салона авто
Велюр, шкіра, пластик, антибактеріальне покриття
Миття вікон
Великі площі, скло, жалюзі, підвіконня
Відгуки
Потрібно було підготовити авто на продаж і тому замовив послугу передпродажну хімчистку салону. Знайомий порадив звернутись до вас, він користується вашими послугами на постійній основі. Взагалі то салон його машини завжди чистий. Моє авто також привели до приглядного вигляду. Дуже якісно почистили і сидіння, внутрішні поверхні дверей, очистили стелю. Також сподобалось, що вивели запахи бензину і сигарет. По часу все зайняло близько 4 годин. Якістю задоволений. Дуже дякую.
Ігор, автомеханік
Вінниця, вул. Келецька

Замовила хімчистку автомобіля онлайн. Що вразило, так це, що майстер приїхав од мене додому і сам відігнав авто задля миття та чистки. Під вечір моє авто пригнали і коли я подивилась всередину салону, то була вражена настільки чистим і світлим він виявився. Свій вибір я зупинила на вашій компанії по причині, що ви в роботі використовуєте безпечну екологічну хімію. Я мати маленьких дітей і часто зі мною в машині присутні мої діти, за безпеку і здоров'я яких я дуже переживаю. Побоювалась, що після хімічнного чищення салону в дітей може з'явитись алергічні реакції, але ніяких проявів не було, за що я вам дуже вдячна!
Аріна, мати
Вінниця, с. Старе Місто
Знайшов ваш сайт в інтернеті і признатись спочатку вразила ціна, виявилась дещо вища за більшість інших пропозицій. Але вирішив ризикнути. Мушу визнати воно того варте і ви робете свою справу на всі 100% - салон просто сяє, пахне свіжістю, кожна шпаринка вичищена. Однак і часу знадобилось вам більше звичайного (раніше мені чистили авто за годину-дві, ви вимивали салон, як я підрахував не менше 6 годин).
Антон Кучер, Вінниця
Послугами iBrenta скористались для проведення глибокої хімчистки салону авто. Авто було дуже забруднене і на сидіннях містились плями крові, молока і навіть сечі (ймовірно собачої). Очищення салону було порведено дуже добре, майже усі плями вивели, запах також. Додатково помили двигун. Думаю при потребі звернусь знову.
Станіслав Малько
с. Пирогово, Вінниця
Придбала бу автомобіль. Всередині авто наче чисте, але після попереднього власника хотіла освіжити салон і обов'язково знезаражити контактні поверхні (сидіння водія і пасажира, заднє сидіння, ручки і карти дверей, передня панель торпеда). Майстри все зробили як слід, запропонували додатково провести озонування салону задля знезараження від бактерій і вірусів, від клопів і кліщів, а аткож повного усунення неприємного запаху, що був присутнім після закриття вікон. Запах зник, сидіння, підлога і стеля стали на порядок чистішими. Їздити тепер одне задоволення.
Тетяна Штольц
Вінниця, вул. Лялі Ратушної
деякі
питання
Що входить в перелік повної хімчистки авто?

Велюрова оббивка

 • Глибинне вибивання сидінь, обшивки дверей, стельового та підлогового покриттів, а також багажника;
 • локальне видалення важковивідних плям;
 • антистатична обробка панелі приладів;
 • обробка салону парогенератором;
 • очищення скла;
 • полірування пластику.

Шкіряна оббивка

 • видалення забруднень із пор та тріщин шкіри;
 • захист поверхні від розтріскування, стирання та вигоряння;
 • відновлення кольору та фактури матеріалу;
 • глибинне вибивання стельового та підлогового покриттів, оббивки багажника;
 • полірування пластику;
 • антистатична обробка панелі приладів;
 • очищення скла.

Можливо замовнику вибірково визначити що мити і прибирати, а що ні, формуючи індивідуальну ціну послуги хімчистки машини.

Зазвичай замовляють послугу повної хімчистки "під ключ".


Як підготувати машину для проведення хімічної чистки салону?
Зазвичай ніяких додаткових маніпуляцій проводити не потрібно, особливо краще не чіпати вже існуючі плями і не намагатись самостійно позбавитись них.

Та незайвим буде прибрати з салону всі зайві предмети та речі (документи, сумки, валізи, пакети та інші предмети, що не входять до складу авто).


Ми спроможні розгрузити автомобіль перед початком робіт і по завершенню знову загрузити його, та правилом гарного тону є надання авто з пустим салоном та багажником.

Як розраховується вартість послуг?
Ціна розраховується у кожному випадку індивідуально, з урахуванням розміру авто і типу кузова, ступеня забруднення машини, складності в інтер'єрі, тощо. Перед початком робіт власник авто може надіслати нам декілька фотографій для попередньої оцінки кінцевої вартості і необхідного для проведення клінінгу часу.
Чи потрібна присутність власника авто?
Присутність власника авто не є обов'язковою. З урахуванням того, що хімчистка салону зазвичай займає не менше ніж 4-6 годин, довге очікування може бути незручним. Власник може залишити авто і зайнятись власними справами і, при бажанні, отримувати періодично фотографії в процесі проведення робіт.
Чи можливо терміново замовити ваші послуги?
Так, можливо замовити клінінг салону авто терміново, навіть у нічний час. Ми працюємо цілодобово і розуміємо, що трапляються ситуації, коли потрібно терміново привести авто до презентабельного вигляду наче нічого не трапилось :)
Чи можливо щоб моє авто самі відігнали для прибирання і потім повернули назад?
Так, ми можемо власноруч забрати авто замовника і пригнати в бокс для проведення хімчистки і по завершенню повернути куди вкаже власник.
Чи працюете ви з безпечними засобами миття?
Звісно і лише так! Ми використовуємо тільки безпечні дорогі і якісні гіпоалергенні миючі засоби і чистячі розчини професійних лінійок від виробників хімії промислового та побутового призначення. Високоякісні безпечні матеріали та професійні засоби очистки коштують на порядки вище більшості хімікатів, що зазвичай використовують приватні клінери. Але ми не еконмимо на здоров'ї ні свого персоналу, ні замовників і дбаємо не лише про зовнішню чистоту, але й невидимий очам рівень безпеки. Після нашої роботи салон авітвки стає безпечнішим. Ми не лише наводимо порядок, виводимо плями і зчищаємо жирові відкладення, також знешкоджуємо мікроорганізми (грибки, віруси, бактерії, кліщі і клопи). Після нас навіть дихати в салоні авто стане легше і безпечніше, в ваших дітей не виникнуть алергічні реакці. Це стосується і клінінгу в житлових і офісних приміщеннях.
Чи проводите ви дезинфекцію?
...
Так, в процесі очистки поверхонь салону відбувається обезараження та дезинфекція. Додатково виконати локальну більш глибоку дезинфікацію може знадобитись в окремих випадках. В такому разі ми виконаємо її за необхідності. Частіше за інше ми проводимо озонацію.
Чи надаєте ви послуги на виїзді?
Так, ми надаємо послуги з хімчистки авто на виїзді. В такому випадку клінери приїжджають до замовника і проводять хімчистку авто по місцю. Власник повинен забезпечити клінерів вільними електророз'ємами (розетками) та водопостачанням.
фото
році було
в
авто
900
годин
165
2022
95
замовлень
Клінінгова компанія iBretnta - Україна, м.Вінниця, Сабарівське Шосе (600 м від кругового розвороту на Електромережі в сторону с. Сабарів
Создание крутых сайтов
контакти
zalsily@gmail.com
+38 (068) 233-28-95
+38 (068) 23-328-95
© Клінінг Вінниця
зателефонуйте мені

Вартість хімчистки салону авто у Вінниці

Ціна хімчистки авто у Вінниці залежить від розміру авто і від ступеня забрудненності, а аткож наскільки гибоке і повне чищення потрібно. Перед початком робіт клієнт може передати декілька фотографій салону і окремих його частин, по яким можна буде споргнозувати очікувану вартість послуг. Вже на цьому етапі можливо спрогнозувати кінцеву вартість та строки виконання задачі.

 

Ми виконуємо такі види хімічного очищення салону авто:

 • сухе,
 • вологе,
 • озонове.

1. Суха хімчистка авто

Полягає в обробці оббивки спеціальним пилососом. Забруднення з неї видаляються за допомогою спеціальних хімічних засобів. Активні речовини подаються через спеціальні форсунки під високим тиском і видаляються екстрактором після зчеплення їх із брудом. Таким чином проводиться очищення не тільки поерхневих тканин, а й глибоких шарів. Після таких маніпуляцій сушіння салону не потрібно і можливо одразо користуватись машиною.


2. Волога хімчистка авто

Це найбільш трудомісткий етап. Він включає обробку професійними засобами всіх типів поверхонь салону. При сильних забрудненнях чистка проводиться за допомогою спеціальних засобів для виведення плям. На оббивку наноситься піна, що чистить, яка потім видаляється за допомогою пилососа. Професійне чищення проводиться спеціальними засобами з урахуванням типу, характеру та інтенсивності забруднення. Хімчистка починається зі стелі, потім обробляються крісла спеціальними насадками, залежно від типу оббивки, кондиціонер наноситься. Цей процес зазвичай займає від 6 до 8 годин, тому зазвичай проводиться вночі. Завершальний етап - обробка спеціальними поліролями пластикових деталей салону та чищення килимків.


3. Озонування

Хімчистка буде повною, якщо скористатися цією додатковою послугою. Вона включає спеціальні роботи з дезінфекції та усунення запахів. Чищення озоном часто замовляється у разі потреби антиалергенної обробки. Вона запобігає появі грибків та плісняви. Доцільна у сукупності з хімічним чищенням при купівлі вживаного авто.

Ціна хімчистки авто

Подивитися ціни можливо у прайс-листі, перейшовши за посиланням. Для більш точного підрахунку рекомендується скористатися онлайн-калькулятором вартості. Постійним клієнтам надаються додаткові знижки. Ціна буде фіксованою під час всього співробітництва. Мінімальна сума замовлення починається від $50.

Клінінгова компанія

ПРИБИРАННЯ КВАРТИР

 • Генеральне прибирання квартири
 • Комплексне прибирання квартири
 • Прибирання в квартирі після ремонту
 • Передпологова підготовка квартири
 • Прибирання квартири перед весіллям
 • Прибирання та миття кухні
 • Прибирання квартири після аренди

ПРИБИРАННЯ БУДИНКА

 • Генеральне прибирання будинку
 • Прибирання дачі
 • Прибирання будинку після ремонту
 • Прибирання будинку після забудови
 • Прибирання заміського будинку
 • Прибирання таунхауса
 • Прибирання приватного будинку

ПРИБИРАННЯ ПРИМІЩЕНЬ

 • Прибирання орендованих приміщень
 • Прибирання побутових приміщень
 • Прибирання житлових приміщень
 • Прибирання офісних приміщень
 • Прибирання виробничих приміщень
 • Прибирання службових приміщень
 • Прибирання спортивних приміщень

ПРИБИРАННЯ ОФІСІВ

 • Вечірнє прибирання офісу
 • Ранкове прибирання офісу

ДОГЛЯД ЗА ПІДЛОГОЮ

 • Миття підлоги
 • Чищення підлоги

ПРИБИРАННЯ КОТЕДЖІВ

 • Генеральне прибирання котеджів
 • Прибирання котеджу після забудови
 • Прибирання котеджів після ремонту

МИТТЯ ВІКОН

 • Миття вікон в квартирі
 • Миття вікон після ремонта
 • Миття вікон в домі
 • Миття вікон будівель
 • Миття вікон в офісі
 • Миття скління
 • Миття балконів
 • Миття вітрин
 • Миття лоджій

ХІМЧИСТКА

 • Хімчистка м'яких меблів
 • Хімчистка килимів
 • Хімчистка шкіряних меблів
 • Хімчистка ковроліна
 • Хімчистка дивана
 • Хімчистка матраца
 • Хімчистка шкіряного дивана
 • Хімчистка штор
 • Хімчистка крісла
 • Хімчистка ліжка
 • Хімчистка софи
 • Хімчистка кухонного куточка

СПЕЦІАЛЬНІ ПОСЛУГИ

 • Миття вивісок
 • Мийка маркіз
 • Миття реклами
 • Миття фасадів
 • Миття, прибирання катерів, яхт, кораблів
 • Прибирання та чищення басейну
 • Прибирання території